Strona internetowa osiedla KOLONIA JASNA

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Środa, 12 Październik 2016

Informujemy, że od 3 października br. na terenie gminy Pszczyna trwa jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Podczas zbiórki zbierane będą wyłącznie następujące rodzaje odpadów, które muszą zostać wystawione przed posesję najpóźniej do godz. 7.00 w dniu ich odbioru:

  • stare meble, wersalki, fotele, krzesła, wózki dziecięce, dywany, itp.
  • zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny.

 

W pierwszym dniu zbiórki zostaną zebrane stare meble, natomiast w dniu następnym sprzęt elektryczny i elektroniczny, wystawiony już w pierwszym dniu zbiórki.

Przypominamy, iż do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się następujących odpadów:

  • opon, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, worków po nawozach, okien, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach, odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście).

Odpady te nie będą zbierane!

Więcej informacji oraz harmonogram na stronie: www.gospodarkaodpadami.pszczyna.pl

 

Harmonogram:

3 października (poniedziałek)
Brzeźce, Poręba

4 października (wtorek)
Łąka

5 października (środa)
Wisła Mała, Wisła Wielka

6 października (czwartek)
Studzionka

7 października (piątek)
Czarków, Piasek (na zachód od Alei Dębowej, Aleja Dębowa)

10 października (poniedziałek)
Piasek (na wschód od Alei Dębowej), Os. POLNE DOMY bez ul. Bieruńskiej, Pionierów, Braci Jędrysików

11 października (wtorek)
Studzienice

12 października (środa)
Jankowice

13 października (czwartek)
Ćwiklice (na północ od ul. Męczenników Oświęcimskich wraz z ulicą Męczenników Oświęcimskich)

14 października (piątek)
Ćwiklice (na południe od ul. Męczenników Oświęcimskich)

17 października (poniedziałek)
Rudołtowice

18 października (wtorek)
Os. Daszyńskiego wraz z ul.Broniewskiego, Górnośląską, Nałkowskiej, Prusa oraz część ulicy Bielskiej (od skrzyżowania z ulicą Górnośląską do Goczałkowic) ul. Męczenników Oświęcimskich od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z DK -1

19 października (środa)
Os. Podstarzyniec wraz z ul. Pionierów, Braci Jedrysików , ulicą Bieruńską (od skrzyżowania z DK 1 do Jankowic), Piechurów, Lotników, Grenadierów, Studzienicka, Czołgistów, Saperska, Marynarzy

20 października (czwartek)
Os. Powstańców Śląskich wraz z ul.Chopina, Łowiecką oraz ul. Katowicką (numery nieparzyste)

21 października (piątek)
Os. Piłsudskiego wraz z ul. Majora Sucharskiego, Katowicką (numery parzyste), ul. Bieruńską (od ronda Św. Jadwigi do skrzyżowania z DK 1) ul. Hubalczyków

24 października (poniedziałek)
Stara Wieś i Kępa (Paderewskiego, Strzelecka, Łucznicza, Łowiecka, Matejki, Dunikowskiego, Staromiejska, Zbożowa, Doświadczalna, Gajowa, Sadowa, Jaworowa, Żytnia,Skromna, Malinowa, Rzepakowa, Miodowa, Gołębia, Łanowa, Hodowców, Rolnicza, Okopowa, Pszenna, Karłowicza, Różyckiego, Sygietyńskiego, Chopina, Szymanowskiego, Morelowa, Brzoskwiniowa, Wiśniowa, Porzeczkowa, Czereśniowa, Św. Jadwigi, Świerkowa, Cedrowa, Cyprysowa, Jałowcowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Francuska)

25 października (wtorek)
Stara Wieś i Kępa (ul. Ziołowa, Wodzisławska, Żorska, Rybnicka, Cicha, Szaraków, Słowicza, Krucza, Drozdów, Skowronków, Bażantarnia, Bociania, Cegielniana, Leśna, Batalionów Chłopskich, Wspólna, Spacerowa, Poziomkowa, Zielona)

26 października (środa)
Stare Miasto, Śródmieście wraz z ulicą Bielską (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do Ronda Miast Partnerskich)

27 października (czwartek)
Kolonia Jasna wraz z ulicą Bielską (od Ronda Miast Partnerskich do skrzyżowania z ulicą Górnośląską)

KONTAKT info

Arkadiusz Gardiasz

Przewodniczący Zarządu Osiedla

Radny Rady Miejskiej

tel. 509 108 193

 

asp. szt. Bożena Niewińska

Osiedle Kolonia Jasna – dzielnicowy

tel. 727 032 489, (47) 85-522-63

 

Grzegorz Kuczera

Radny Rady Miejskiej

tel. 603 382 366

 

Monika Rąba

Radna Rady Miejskiej

tel. 506 535 495

 

Marek Szklorz

Radny Rady Miejskiej

tel. 600 334 588

 

Krystyna Fuławka

Radna Rady Miejskiej

tel. 696 255 161

  

 


2015-07::1437134095-powiat.jpg2015-07::1437134192-pszczyna.jpg